Ogres novada sporta centra atklātās vieglatlētikas sacensības U14 grupai > 300m

( 17.05.2016. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 Klinta Lindāne 21.03.2003. LAT 46.17 665 III klase
2 Jūlija Ivanova 07.02.2003. LAT 46.73 641 III klase
3 Sabīne Minkova 27.03.2003. LAT 46.83 637 III klase
4 Marta Sīviņa 03.10.2003. LAT 47.09 626 III klase
5 Emmija Ivule 30.05.2003. LAT 47.29 617 III klase
6 Diāna Alise Latkovska 14.11.2003. LAT 48.04 587 III klase
7 Baiba Bērziņa 20.05.2004. LAT 48.86 554 I j. klase
8 Veronika Horoševa 24.01.2003. LAT 48.91 552 I j. klase
9 Patrīcīja Krieviņa 03.06.2004. LAT 49.92 513 I j. klase
10 Sanija Preisa 21.01.2004. LAT 50.58 488 II j. klase
11 Elizabete Kalniņa 11.03.2003. LAT 50.83 479 II j. klase
12 Sara Dilane 08.03.2004. LAT 50.91 476 II j. klase
13 Luīze Ruskule 27.03.2003. LAT 51.13 468 II j. klase
14 Loreta Kreica 04.08.2003. LAT 51.27 463 II j. klase
15 Renāte Beļājeva 17.02.2004. LAT 51.44 457 II j. klase
16 Karīna Isakova 14.02.2003. LAT 51.80 444 II j. klase
17 Krista Minova 25.09.2003. LAT 51.89 441 II j. klase
18 Anete Paula Smikarste 23.09.2003. LAT 51.99 437 II j. klase
19 Samanta Kampāne 11.06.2003. LAT 52.27 428 II j. klase
20 Elīna Trīne Ārgale 19.05.2004. LAT 52.43 422 II j. klase
21 Alīna Postnova 20.03.2004. LAT 52.45 421 II j. klase
22 Enija Pļaviņa 16.12.2003. LAT 52.79 410 II j. klase
23 Liāna Maļčikova 06.05.2003. LAT 53.50 386 III j. klase
24 Valērija Curikova 13.09.2004. LAT 53.84 375 III j. klase
25 Marta Estere Skrābāne 12.11.2004. LAT 54.05 368 III j. klase
26 Laura Šulca 07.09.2004. LAT 55.26 330 III j. klase
27 Anete Ūzuliņa 05.04.2003. LAT 55.32 329 III j. klase
28 Lea Aleksandra Venckus 04.12.2004. LAT 55.95 310 III j. klase
29 Laura Sindija Bārena 28.08.2004. LAT 56.24 301
30 Daniela Kristiņa 26.06.2004. LAT 57.14 276
31 Ieva Indričāne 28.06.2004. LAT 1:01.45 169
32 Margarita Suhaparova 10.05.2004. LAT 1:01.60 166
33 Monta Vancāne 22.08.2003. LAT 1:05.00 100