Latvijas čemp. C grupai > 300m

( 23.02.2008. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 Karīna Rudusa LAT 46.80 683 III klase
2 Kristiāna Skuja 01.01.1995. LAT 47.80 641 III klase
3 Jana Ivanova 14.01.1995. LAT 48.00 633 III klase
4 Evita Kalniņa 05.07.1996. LAT 48.30 621 III klase
5 Rūta Voitkāne 19.06.1995. LAT 48.30 621 III klase
6 Ilva Danenberga 08.02.1995. LAT 48.50 613 III klase
7 Ieva Leimane 12.06.1995. LAT 49.00 593 III klase
8 Līga Buša 27.01.1995. LAT 49.40 577 I j. klase
9 Anete Lasmane 31.12.1995. LAT 49.70 566 I j. klase
10 Alīna Jakovļeva 24.07.1995. LAT 49.80 562 I j. klase
11 Sintija Kaufelde 17.06.1995. LAT 50.00 554 I j. klase
12 Evelīna Traumane 06.08.1995. LAT 50.70 528 I j. klase
13 Kitija Balode Balande 09.12.1995. LAT 50.90 520 I j. klase
14 Linda Butkus LAT 51.00 517 I j. klase
15 Laila Sturme 04.08.1995. LAT 51.10 513 I j. klase
16 Elīna Oļipova 19.04.1996. LAT 51.20 509 I j. klase
17 Marina Bolotova 19.01.1996. LAT 51.20 509 I j. klase
18 Jolanta Kaupe 18.03.1995. LAT 51.70 491 I j. klase
19 Sandra Mačukāne 26.04.1995. LAT 51.80 487 I j. klase
20 Anda Jēgere 27.02.1996. LAT 51.90 484 I j. klase
21 Ilona Saikovskaja LAT 52.10 477 II j. klase
22 Valērīja Sotčenko 14.02.1995. LAT 52.20 473 II j. klase
23 Lolita Tomsone 04.09.1995. LAT 52.40 466 II j. klase
24 Patrīcija Grantiņa 15.10.1995. LAT 52.60 459 II j. klase
25 Samanta Lisecka 26.01.1996. LAT 52.60 459 II j. klase
26 Alīna Japiņa 12.10.1995. LAT 52.60 459 II j. klase
27 Katrīna Grantiņa 14.12.1996. LAT 53.00 445 II j. klase
28 Klinta Filipsone 24.05.1995. LAT 53.10 442 II j. klase
29 Ieva Šperliņa 22.05.1995. LAT 53.20 438 II j. klase
30 Elīna Ļebedeva 22.11.1995. LAT 53.60 425 II j. klase
31 Ilze Putniņa 01.06.1995. LAT 53.80 418 II j. klase
32 Anete Smane 08.04.1996. LAT 54.20 405 III j. klase
33 Madara Skrodele 15.10.1996. LAT 54.30 402 III j. klase
34 Viktorija Jermakova 27.09.1995. LAT 54.50 395 III j. klase
35 Anna Vildaus 11.04.1995. LAT 54.90 383 III j. klase
36 Linda Podobeda LAT 55.30 370 III j. klase
37 Inita Naeikina 03.11.1995. LAT 55.50 364 III j. klase
38 Juta Ērgle 02.08.1996. LAT 55.60 361 III j. klase
39 Kitija Eglīte 03.01.1996. LAT 56.10 345 III j. klase
40 Sabīne Volkova 15.09.1996. LAT 56.40 336 III j. klase
41 Annija Terēze Kijoneka 11.11.1996. LAT 56.50 333 III j. klase
42 Elva Lubāne LAT 56.60 330 III j. klase
43 Ivita Celiņa LAT 56.70 327 III j. klase
44 Elīna Gailiša 22.03.1995. LAT 56.80 325 III j. klase
45 Anna Bugovecka 02.03.1996. LAT 56.90 322 III j. klase
46 Anna Koroid 28.12.1996. LAT 57.20 313
47 Kristīne Ērmane LAT 57.20 313
48 Karina Suvorova 12.11.1996. LAT 57.30 310
49 Kristīne Jevsejeva 01.12.1996. LAT 57.40 307
50 Anna Ortmane LAT 57.40 307
51 Laura Reine 27.03.1996. LAT 58.50 277
52 Gundega Āboliņa 28.11.1996. LAT 58.60 274
53 Violeta Laurene 25.06.1995. LAT 58.90 266
54 Alise Zube LAT 59.50 250
55 Laila Juškeviča 06.03.1995. LAT 59.90 240
56 Darja Kornišova 18.10.1996. LAT 1:01.10 211
57 Elīna Andersone 07.06.1996. LAT 1:03.00 168