Tarptautinis begimas Gintarine jūrmule 2008 > 2000m

( 11.10.2008. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts IAAF Klasifikācija
1 Linda Batņa 20.01.1992. LAT 7:10.0 692
1 Anna Marija Kalna 22.03.1995. LAT 7:41.0 565
2 Ieva Dimza 19.08.1989. LAT 7:34.0 592
2 Ieva Ješkina 15.05.1988. LAT 7:34.0 592
2 Līga Jansone 20.04.1993. LAT 7:36.0 584
2 Anna Prikule LAT 7:48.0 538
3 Anastasija Preobraženska 07.07.1988. LAT 7:49.0 534
5 Līvīja Grantiņa 21.08.1998. LAT 7:54.0 515
5 Alise Šlisere 20.04.1993. LAT 7:54.0 515
6 Agnese Zustere LAT 7:56.0 507
6 Jūlīja Rjazanova 06.12.1996. LAT 8:09.0 460
7 Signija Zeļenkova 05.02.1994. LAT 7:57.0 504
8 Evija Gulbe 06.07.1990. LAT 8:38.0 364
8 Agnese Plešāne 14.01.1988. LAT 8:41.0 354
9 Jeva Hodaseviča 29.08.1995. LAT 8:16.0 436
10 Egija Šlisere 12.04.1991. LAT 7:46.0 545
10 Ņina Grigoroviča LAT 8:17.0 433
11 Sabīne Grigorjeva 10.06.1990. LAT 8:49.0 330
13 Estere Urbančika 13.10.1994. LAT 8:16.0 436
15 Sintija Kaufelde 17.06.1995. LAT 8:28.0 396
16 Anna Koroid 28.12.1996. LAT 8:30.0 389
17 Santa Marija Kaufelde 09.05.1994. LAT 8:31.0 386
17 Inita Āboliņa 25.02.1967. LAT 10:38.0 84
18 Diāna Panovska 31.01.1994. LAT 8:41.0 354
20 Laima Barbane 21.08.1990. LAT 10:31.0 95
21 Ināra Birģere 23.12.1959. LAT 11:42.0 15
22 Tatjana Aņisimova 25.09.1992. LAT 8:46.0 339
23 Madara Rūmniece 08.06.1999. LAT 8:43.0 348
24 Anna Taimiņa LAT 8:45.0 342
26 Krista Cēbere 24.12.1995. LAT 8:46.0 339
26 Jeļena Garaņina 14.10.1993. LAT 9:02.0 292
26 Linda Krēsliņa 04.03.1991. LAT 9:08.0 276
27 Una Stumbre 17.06.1999. LAT 8:46.0 339
29 Anna Liepiņa 11.08.1996. LAT 8:50.0 327
30 Jūlija Gromova LAT 8:51.0 324
30 Jūlīja Guzenko 12.06.1994. LAT 9:13.0 262
31 Laura Sila LAT 8:52.0 321
32 Vendīja Tkemaladze LAT 8:53.0 318
32 Lauma Zvirbule 01.01.1993. LAT 9:17.0 252
32 Elīna Balančonoka 23.09.1991. LAT 10:07.0 138
33 Anna Rimoviča 10.10.1997. LAT 8:54.0 315
33 Līga Gūtmane LAT 10:20.0 114
34 Elēna Miezava 09.01.1997. LAT 8:55.0 312
35 Patrīcija Grantiņa 15.10.1995. LAT 8:56.0 309
38 Katrīna Grantiņa 14.12.1996. LAT 9:15.0 257
40 Sindija Grīnberga 20.04.1998. LAT 9:17.0 252
40 Jūlija Glazačeva 19.02.1993. LAT 10:07.0 138
41 Ieva Muižniece 18.07.1993. LAT 10:27.0 102
42 Renāte Kubliņa - Ķemere 01.10.1993. LAT 10:28.0 100
43 Anna Dimante 13.08.1996. LAT 9:19.0 246
46 Anastasija Beļšova 05.08.1997. LAT 9:27.0 226
52 Pārsla Esmeralda Sietiņa 02.01.1995. LAT 9:31.0 216
54 Justīne Dzintare LAT 9:34.0 209
58 Poļina Podpletenkaja 14.05.1998. LAT 9:44.0 186
63 Jekaterina Podpletenkaja LAT 9:51.0 171
70 Jekaterina Loboviča LAT 10:09.0 134
71 Viktorija Reimere LAT 10:10.0 132
73 Annija Admidina 10.05.1995. LAT 10:15.0 123
93 Anastasija Zaslavska 01.01.1996. LAT 12:23.0 0
95 Anastasija Siņenko LAT 12:56.0 0