Mudīte Gerke

Tiesāšanas kategorija:
C
Dzimums:
sieviete
Dzimšanas datums:
23.10.1957.
Valsts:
Latvija
Klasifikācija:
II klase

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Līga Āboliņa 2018-01-01
Kristaps Āboliņš 2017-01-01 2017-01-01
Anna Afanasjeva 2017-01-01
Edgars Akmentiņš 2018-09-13
Anete Aumeistere 2021-09-01
Samanta Loreta Auziņa 2021-09-01
Emīlija Biezā 2020-12-01
Monta Bogurdoviča 2017-01-01 2017-08-31
Elza Bormane 2021-12-30
Emīlija Bormane 2019-09-01 2021-08-31
Amēlija Breidaka 2019-09-23
Evelīna Breidaka 2021-01-04
Aleksandrs Britanovs 2017-01-01 2017-12-06
Signe Butkina 2017-01-01
Ieva Buža 2011-10-21 2018-08-31
Zanda Cekule 2017-01-01
Līva Cibuļska 2019-01-09
Mihails Deļatinčuks
Dins Demidočkins 2017-01-01 2020-08-24
Matejs Doršs 2018-09-13
Emīls Dudelis 2020-09-01
Alise Kristīne Egle 2011-10-21 2018-08-31
Mareks Eglīte 2019-01-01
Linda Etjantena 2017-08-31
Jānis Etjantens 2014-08-28
Toms Rainers Feldmanis 2020-09-01
Aleksandrs Fiļipovičs 2011-09-01
Sanija Freiberga 2020-05-12
Katrīna Kristiāna Garoza 2020-09-01
Gvido Gendrjuks 2016-08-31 2017-08-31
Mārtiņš Giņko 2020-05-12
Loreta Golubova 2020-09-28
Sofija Golubova 2020-09-28 2021-08-31
Haralds Grasis 2020-09-11
Edgars Grečins
Edījs Roberts Gulbis
Roberts Gulbis 2017-01-01
Alekss Gustsons 2018-09-13
Mareks Ivanovs 2020-05-12 2021-08-31
Oļegs Ivanovs 2017-01-01
Elza Jaunslaviete 2017-01-01
Gundars Kalniņš 2017-01-01
Hugo Kalniņš 2018-09-13
Ričards Kārkliņš 2020-09-01
Kristīne Karole 2017-01-01
Aleksis Kavčuks 2020-09-10
Ieva Konstante 2017-01-01
Natālija Kozina 2020-09-01
Inga Kozlovska 2017-01-01
Tomass Ādolfs Krauklis 2020-09-01
Aleksandrs Krīgers 0018-08-27
Sanda Kuratņika 2020-09-01
Laura Kušķe 2021-09-01
Oskars Lācis 2020-09-01 2021-08-31
Angeļina Lahina 2020-05-05
Marta Lāne 2020-09-01
Dāvids Liepiņš 2019-09-23
Elza Daniela Lūse 2020-09-01
Lauris Krists Lūsis 2015-01-05
Marija Marlēna Mazure 2021-09-01
Ance Melnbārde 2020-09-01
Ance Melnbārde 2020-09-28
Melānija Meļņika 2019-09-23
Edmunds Mertens 2020-05-13
Santa Mežecka 2019-09-23
Jurģis Mežulis 2017-01-01
Artūrs Miezītis 2017-01-01
Jēkabs Gusts Mīļais 2018-09-13
Aleksands Ņikandrovs 2020-09-28 2021-08-31
Staņislavs Ņikišins 2017-01-01
Viktorija Nūdare
Gabriela Ozoliņa 2018-09-13
Samanta Ozoliņa 2021-09-01
Armands Ozoliņš 2019-09-23
Toms Paulsons 2017-01-01
Kristaps Peizums 2021-11-25
Ieva Pelēce 2020-09-11
Kitija Luīze Pelēce 2011-09-01
Elizabete Petenoka 2020-09-01
Eduards Petenoks 2018-09-13
Simona Pētersone
Emīls Pētersons 2019-09-01
Rebeka Pleša 2020-08-31
Anrijs Poga 2017-01-01 2017-08-31
Džuliana Popova 2011-10-21
Džuliana Porova 2017-01-01
Roberts Priste 2008-09-01
Kristers Pulle 2012-09-03 2015-01-02
Kristaps Puriņš 2019-01-01
Elvis Romulis 2017-01-02 2018-12-31
Madlēna Rosolovska 2019-09-02 2021-08-31
Daniels Rudzgailis 2019-01-04 2021-12-30
Evelīna Daniela Runģe 2019-09-02
Krists Sakniņš 2020-09-01
Matīss Šauja 2017-01-01
Santa Savkova 2019-09-25 2021-08-31
Valērija Sermus 2018-09-01
Nikija Elza Šķiņķe 2020-09-11 2021-12-30
Sandis Skrodelis 2017-01-01
Sanda Dora Šņuka 2020-09-11 2021-12-30
Kaspars Sproģis 2017-01-01
Kristīne Stale 2017-01-01
Adrians Stankaničs 2019-09-23
Ģirts Šteins 2017-01-01
Līga Stepanova 2017-01-01
Megija Rozaura Strumpe 2019-01-04
Karīna Šulce 2017-01-01
Amanda Melānija Tetere 2021-04-07
Mārcis Vanags 2020-08-31
Mārcis Vanters 2017-01-01 2017-08-31
Beāte Anna Vāre 2018-09-13
Ivars Varess 2020-09-11 2021-12-30
Sabīne Veidere 2020-09-01
Matīss Veisis 2019-09-03
Toms Veisis 2019-09-03
Keita Mērija Vilistere 2017-01-01 2017-08-31
Vita Zandersone 2017-01-01
Ainārs Zandersons 2017-01-01
Gerda Anna Zunte 2020-09-01
Grieta Marija Zunte 2020-09-11

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts IAAF Klasifikācija Datums Sacensības
60m 9.2 517 16.02.2013. Latvijas veterānu meistarsacīkstes vieglatlētikā/RSM
100m 14.1 582 III klase 01.07.2006. LSVS veterānu čemp. (1.-2.07)
200m 33.96 359 II j. klase 08.03.2015. LSVS Sporta Spēles – Rīgas sporta manēžā
Tāllēkšana 5.45 880 II klase 05.05.2017. GULBENES STADIONA ATKLĀŠANAS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ
Lodes grūšana 8.42 I j. klase 01.06.2019. Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā 2019
Diska mešana 22.58 388 II j. klase 12.06.2018. Valgas čempionāts
Šķēpa mešana 25.31 II j. klase 15.07.2017. Latvijas Sporta veterānu - senioru (LSVS) 54. sporta spēļu finālsacensības

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts IAAF Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
9.2 517 16.02.2013. Telpās Latvijas veterānu meistarsacīkstes vieglatlētikā/RSM 0
9.35 538 27.02.2016. Telpās LSVS veterānu sporta spēles vieglatlētikā telpās,RSM 1
9.42 522 08.03.2015. Telpās LSVS Sporta Spēles – Rīgas sporta manēžā 1