Rūta Meistere

Dzimums:
sieviete
Dzimšanas datums:
20.01.2005.
Valsts:
Latvija
Klasifikācija:
II klase

Treneri

Treneris No Līdz
Gunta Blūmiņa 01.01.2014. 01.10.2019.
Arnolds Strenga 01.10.2019.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Siguldas Sporta skola Sportists 01.01.2014.

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts IAAF Klasifikācija Datums Sacensības
60m 8.86 III klase 09.09.2019. European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019,Brno
100m 14.33 583 III klase 07.06.2019. Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām
200m 30.2 571 III klase 23.11.2018. LSNSS sacensības vieglatlētikā "B", "C" grupām
300m 57.92 254 19.09.2015. Smiltene-Valga Javelin Cup'2015 un SK "Maret Sport"
4x100m 52.51 806 II klase 02.07.2021. Latvijas U18 un U20 čempionāts
4x200m 1:52.23 822 II klase 22.02.2020. Latvijas U16 čempionāts telpās
Tāllēkšana 3.47 462 19.09.2015. Smiltene-Valga Javelin Cup'2015 un SK "Maret Sport"
Lodes grūšana 9.36 I j. klase 12.02.2020. Maxima Jaunatnes kauss U14 un U16 vecuma grupām
Šķēpa mešana 40.27 II klase 25.07.2020. Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa šķēpa mešanā "Talsu šķēpi 2020"
150m 22.36 10.09.2018. European Kids Athletics Games 2018
400+300+200+100m 2:32.43 12.05.2018. IAAF jauno vieglatlētu diena
80m 11.51 21.05.2018. Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā U14 vecuma grupai
Bumbiņas mešana 42.22 11.06.2018. Baltijas valstu bērnu festivāls vieglatlētikā (atlase uz Poliju)
Jauktā 4x100m stafete 56.00 11.06.2018. Baltijas valstu bērnu festivāls vieglatlētikā (atlase uz Poliju)
100+200+300+400m 2:27.65 02.07.2021. Latvijas U18 un U20 čempionāts

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts IAAF Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
8.86 09.09.2019. Stadionā European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019,Brno -0.1 1
8.89 650 12.02.2020. Telpās Maxima Jaunatnes kauss U14 un U16 vecuma grupām 1
8.91 645 22.11.2019. Telpās Limbažu un Salacgrīvas NSS sacensības U-16, U-14 1
9.0 564 23.11.2018. Telpās LSNSS sacensības vieglatlētikā "B", "C" grupām
9.07 10.09.2018. Stadionā European Kids Athletics Games 2018 -0.1 1
9.09 600 24.03.2018. Telpās Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus 1
9.09 11.06.2018. Stadionā Baltijas valstu bērnu festivāls vieglatlētikā (atlase uz Poliju) 1
9.10 597 26.01.2018. Telpās Latvijas čempionāta atlases sacensības vieglatlētikā U-14 vecuma grupa Limbažu zona 1
9.13 590 16.11.2018. Telpās Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai 1
9.60 14.06.2016. Stadionā Valmieras spēles I kārta 1
10.25 19.09.2015. Stadionā Smiltene-Valga Javelin Cup'2015 un SK "Maret Sport" 1