Kaspars Gulbis

Tiesāšanas kategorija:
C
Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
26.09.1990.
Valsts:
Latvija
Klasifikācija:
I klase

Treneri

Treneris No Līdz
Dainis Lodiņš 01.01.2017. 12.01.2017.
Kaspars Gulbis 12.01.2017.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Treneris 01.01.2017.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Dans Deniss Amons 2007-01-01 2020-08-26
Toms Tomas Amons 2018-01-01
Anna Andersone 2018-01-09
Māris Ansbergs 2017-01-01
Agneta Backāne 2020-09-01
Toms Gustavs Backāns 2018-11-12
Matīss Baumgards 2018-11-12
Diāna Beķe 2018-11-12
Ričards Beķis 2020-08-28
Karīna Bernāne 2017-01-01
Elans Bertmanis 2020-08-28
Samanta Bērtulsone 2017-01-01 2019-08-28
Sabīne Bērziņa 2020-09-01
Krista Biezā 2017-01-01
Valts Biezais 2019-09-02
Elza Birzenberga 2021-09-01
Evelīna Blase 2018-09-01 2020-08-26
Lalita Blumfelde 2019-09-02
Renāte Blumfelde 2019-10-03
Rēzija Blumfelde 2017-01-01
Pārsla Bogdanova 2015-09-01
Rēzija Līva Bogdanova 2018-09-03
Rebeka Brūvere 2020-09-01
Ralfs Brūveris 2019-10-03
Emīlija Bukša 2019-09-02
Dārta Cērpa 2017-01-01
Luīze Daņiļēviča 2017-01-01
Sarika Doniņa 2017-01-01
Leo Dubrovs 2017-01-01 2017-01-01
Ralfs Dukāts 2018-01-09
Dāvids Egle 2017-01-01
Kaspars Elsts 2017-01-01
Kristaps Elsts 2017-01-01
Roberts Elsts 2017-01-01
Marats Grants 2021-09-01
Ričards Grauze
Matīss Viesturs Grieze 2017-12-13
Samanta Grima 2021-09-01
Renāts Grims 2020-08-28
Eduards Toms Grīnbergs 2019-10-03
Keita Gruntmane 2020-09-01
Daniels Gruntmanis 2019-04-23
Renārs Gruzds 2021-09-01
Anna Gulbe 2017-01-12
Eduards Gulbis 2017-01-01
Kaspars Gulbis 2017-01-12
Rinalds Hartmanis 2022-01-03
Marta Ikše 2018-11-12
Rebeka Indriksone 2019-09-02
Milana Isajeva 2019-09-02
Jānis Valdis Jankuns 2018-11-01
Estere Jansone 2018-09-01
Valters Jansons 2021-09-01
Vladislavs Jermolajevs 2019-04-23
Roberts Juškevics 2019-09-02
Krista Kabula 2019-09-02
Mikus Kabulis 2019-09-02
Ralfs Kabulis 2020-08-28
Mārtiņš Ķeizars 2017-01-01
Dilans Ķēniņš 2017-12-13
Elizabete Katrīna Komisarova 2019-09-02
Kristaps Krists Komisarovs
Patrīcija Koščejeva 2022-01-03
Tomass Koščejevs 2021-09-01
Kerija Krūmiņa 2022-01-03
Uldis Krūze 2020-09-01
Leonards Romans Ķuzis 2022-05-16
Edgars Kuzmans 2019-09-02
Alise Lagzdiņa 2019-09-02
Laura Lindenberga 2018-09-01
Madara Lindenberga 2018-11-01
Artūrs Lindenbergs 2021-10-06
Ņikita Mališevs 2017-01-01
Rūta Meiere 2020-08-28
Sindija Miķelsone 2019-09-02
Kristaps Miķelsons 2021-10-06
Rūdolfs Millers 2018-11-12
Paula Mūrniece 2019-01-07
Gundars Mūrnieks 2018-11-12
Megija Oņiščenko 2018-11-12
Paula Pavļuka 2021-10-06
Rozālija Pete 2021-09-01
Sandijs Pliens 2020-09-01
Reinis Prātiņš 2020-09-01
Agita Priekule 2019-10-03
Ingus Priekulis 2017-01-01
Kalvis Priekulis 2017-01-01
Rauls Prihodjko 2020-09-01
Gabriels Purviņš 2022-01-03
Marta Reinvalde 2019-09-02
Edmunds Reinvalds 2017-01-01
Maija Rodionova 2019-09-02
Ričards Rumps 2017-01-01
Denīza Rutkovska 2021-10-06
Aksels Rutkovskis 2020-09-01
Deivids Rutkovskis 2017-01-01
Nauris Sakniņš 2018-11-01
Kristers Li Siliņš 2022-01-03
Kārlis Krists Šimpermanis 2017-01-01
Alise Elza Skricka 2015-09-01
Justīne Ieva Skricka 2018-09-03
Linards Skudra 2019-09-02
Linards Līgonis Skuja 2017-01-01
Markuss Skuja 2019-09-02
Pauls Slaņķis 2017-01-01
Annija Šteinerte 2018-01-09
Estere Stepe 2017-01-01
Nils Strazdiņš 2017-09-01
Annika Štromberga 2021-09-01
Elizabete Svinstere 2017-01-01
Roberts Svinsters 2019-09-02
Kristiāna Ūdre 2019-09-02
Elizabete Upīte 2018-09-01
Emīlija Upīte 2019-01-07
Emīls Upīts 2018-11-12
Ralfs Ūrmanis 2019-09-02
Toms Ūrmanis 2021-09-01
Laura Vēberga 2020-09-01
Līva Vēberga 2020-09-01
Edgars Vēbergs 2021-09-01
Ernests Vēbergs 2020-09-01
Ingūna Anete Vēvere 2017-01-01
Terēza Anna Žagare 2017-01-01
Evelīna Zaharova 2018-01-09
Keita Luīze Zaharova 2019-10-03
Evita Zaķe 2021-09-01
Roberts Zaļkalns 2017-09-01
Jurģis Zariņš 2020-08-28
Estere Žūriņa 2018-01-09

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts IAAF Klasifikācija Datums Sacensības
400m 53.96 640 III klase 29.07.2016. Latvijas čempionāts
500m 1:12.13 648 21.02.2013. LVS kauss vieglatlētikā telpas/RSM
600m 1:28.78 695 II klase 08.02.2013. Latvijas studentu ziemas čempionāts/RSM 
800m 2:01.74 718 II klase 16.07.2013. LVS kausu izcīņas 3.posms, Ventspilī
1000m 2:38.69 753 II klase 13.11.2016. Kuldīgas novada atklātais čempionāts
1500m 4:07.00 774 II klase 30.07.2011. Latvijas čempionāts
2000m 5:52.13 699 14.11.2015. Kuldīgas novada čempionāts,
3000m 9:03.90 729 II klase 01.02.2008. Latvijas čemp. junioriem (1.-2.02)
5000m 15:38.79 697 II klase 10.06.2011. Prezidenta balva vieglatlētikā
2000m kavēkļu skrējiens 6:28.51 II klase 11.05.2007. Latvijas jaunatnes olimpiāde (11-12.05)
3000m kavēkļu skrējiens 9:28.4 I klase 17.07.2010. Valsts Prezidenta balvas izcīņa.16-17,07
4x100m 50.45 448 I j. klase 24.09.2016. Ventspils SS "Spars" noslēguma sacensības vieglatlētikā
4x400m 3:33.24 732 II klase 12.05.2017. Latvijas 27. studentu Universiāde
400m barjeras 1:01.96 614 II klase 10.05.2017. Sportland kauss II posms
5km 16:21.0 23.05.2010. Nordea Rīgas maratons
10km 0:34:42.0 603 26.08.2012. Nike Riga Run 2012 un Latvijas čempionāts 10 km šosejas skrējienā
Pusmaratons 1:15:34.0 630 27.09.2009. Valmieras maratons, Latvijas čempionāts maratonā, Sportlat balva
4km 0:13:34.0 21.04.2007. Latvijas čemp. krosā
6km 0:22:20.0 14.05.2017. Lattelecom Rīgas maratons/ LČ maratonā
8km 0:25:16.0 20.04.2008. Latvijas čemp. krosā
5.60 km 0:18:53.0 30.04.2016. BigBank Skrien Latvija Biķernieku pusmaratons
11km 0:41:15.0 09.10.2010. 10-oji GINTARINĖ JŪRMYLĖ.
5.30 km 0:17:23.0 23.07.2016. Bigbank Skrien Latvija Jelgavas nakts pusmaratons
1.90 km 0:06:20.0 06.10.2007. Gintarine jūrmule, Jūras jūdzes
17km 0:59:16.0 28.09.2008. Valmieras maratons, Latvijas čempionāts maratonā
6.20 km 0:21:31.0 18.09.2016. Latvijas čempionāts maratonā
20.30 km 1:16:08.0 11.09.2011. Jūrmalas (Alpha - Baltika) 20.3 km distance
10.55 km 0:36:39.0 16.06.2012. Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratons
10.5km 0:38:28.0 06.09.2014. 5.Gillette Jūrmalas pusmaratons, 10,5 km, 5 km

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts IAAF Datums Notiek Sacensības Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
53.96 640 29.07.2016. Stadionā Latvijas čempionāts 1
55.8 542 01.07.2010. Stadionā LVS Kausu izcīnas 3.posms. 0
56.01 539 11.05.2013. Stadionā IAAF jauno vieglatlētu diena un Liepājas kausi 2013 1

Tiesātie pasākumi

Sacensības Datums Amats
Ventspils novada skriešanas seriāls "Ugāle 2020" 29. - 29. Augusts Vecākais skriešanas veidu tiesnesis